Menu Zamknij

Kiermasze Wielkanocne 2022

Wszyscy napotykamy w swoim życiu na trudności i przeciwności losu – mniejsze lub większe. Gdy pokonujemy je sami jest ciężko, lecz wystarczy, że u boku pojawią się ludzie otwarci na pomoc drugiemu człowiekowi – wtedy przeciwności stają się wyraźnie mniejsze. Nasze Stowarzyszenie podczas swej działalności wspierającej Uczniów z niepełnosprawnością z SOSW nr 4 w Krakowie napotkało wielu dobrych ludzi. Dzisiaj szczególnie chcieliśmy podziękować za okazane serce firmom Rose Bees oraz Greek Trade, których pracownicy wsparli naszą działalność zapraszając nas w swoje progi ze świątecznymi kiermaszami, z których dochód przeznaczymy na wsparcie terapii naszych Podopiecznych. Szczególnie dziękujemy także Sklep Athina Delikatesy Online, który poradował dla naszych Uczniów oraz Pracowników SOSW nr 4 przedświąteczny słodki upominek. Dziękujemy za Wasze wsparcie!