Menu Zamknij

Zbiórki publiczne

W ciągu każdego roku szkolnego aplikujemy o zezwolenie na organizację zbiórek publicznych do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Aktualna zbiórka “Terapia marzeń”(2017/4429/OR) ma na celu pozyskanie środków na różnorakie terapie, którym poddawane są dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną z SOSW nr 4 w Krakowie. Przez okres kilku miesięcy organizujemy kwesty w kościołach, w środkach transportu publicznego, wystawiamy puszki w zaprzyjaźnionych sklepach. Po zakończeniu terminu zbiórki spisujemy protokół z jej przeprowadzenia a także z rozdysponowania pozyskanych środków. Nasze rozliczenia są dostępne tutaj po wybraniu naszej organizacji. 

Dochód z ostatniej zbiórki pod hasłem: „Morska przygoda” został przeznaczony na wyjazd śródroczny uczniów SOSW nr 4 w Krakowie nad morze. 

1%

Dzięki możliwości pozyskiwania 1% z podatku udało sie nam wesprzeć wyjazdy i liczne terapie dla dzieci i młodzieży SOSW nr 4 w Krakowie. 
Jeśli chcesz przekazać nam swój 1% to w formularzu PIT wpisz nasz numer KRS 0000339426. 
Dziękujemy. 

Kiermasze

Dwa razy w roku organizujemy kiermasze świąteczne – bożonarodzeniowy i wielkanocny. Nauczyciele, terapeuci, uczniowie oraz rodzice własnoręcznie wykonują oryginalne ozdoby i dekoracje stosując różne techniki m.in. decoupage, haftowanie, filcowanie. Nasze stoiska można spotkać w Galerii M1 w Krakowie, na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, przy kościele p.w. Św. Katarzyny w Krakowie.

Zakrętki

Od wielu lat organizujemy zbiórkę zakrętek, pomagają nam w tym zaprzyjaźnione przedszkola, szkoły, uczelnie oraz lokale gastronomiczne. Uczniowie SOSW nr 4 w Krakowie w ramach zajęć przysposabiania do pracy segregują zakrętki według kolorów i pakują do pojemników. Fundusze pozyskane ze sprzedaży zakrętek są przeznaczane na dofinansowanie zajęć sportowych i zakup sprzętu sportowego dla uczniów SOSW nr 4 w Krakowie. 
Jeśli chcesz się dołączyć do naszej akcji “Zakręć się na pomaganie” przynieś zakrętki do SOSW nr 4 w Krakowie ul. Wietora 7. 
Dziękujemy 🙂

Darowizny

Wszelkie darowizny przyjmujemy w formie przelewów na konto bankowe.
Dane do przelewów: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną “Razem z Czwórką” przy SOSW nr 4 w Krakowie 
31-067 Kraków, ul. Wietora 7
NR KONTA: Alior Bank 13 2490 0005 0000 4530 3612 7886
z dopiskiem “na cele statutowe” lub wymienić konkretny cel np. hipoterapia, wyjazdy, internat, terapia, filia